WUHAN HANKE RENK METAL SHEET CO.

İyi taban çinko, iyi yüzey rengi ve her katmanın değeri vardır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite prepainted çelik bobin satış için
iyi kalite prepainted çelik bobin satış için
Müşteri yorumları
Son 7 yıl içinde en güvenilir tedarikçilerinden biri sizsiniz, hizmetiniz ve hızlı yanıtınız nedeniyle, tabii ki en önemlisi kararlı ve kaliteli ürünlerinizdir.

—— Bay Jung

İşbirliğimizi güçlendirmek için uygun önerileriniz ve verimli çabalarınız için çok teşekkürler.

—— Steven

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Hanke'nin renk kaplama çelik sac hattı, gelişmiş işleme ekipmanları, test ve kontrol ekipmanları ve Siemens'in PLC otomatik kontrol sistemine sahip WISDR (Wuhan Irion & Steel Design Institute) tarafından tasarlanmıştır. Kapasite yılda 10.000 tondur. 2009 yılında HK, üretim kapasitesini ve kalitesini büyük ölçüde artıran teknolojik iyileştirme ve ekipman geliştirmeye yatırım yaptı.

  • OEM / ODM
    OEM ve ODM kabul edilebilir.

  • Ar-Ge
    Profesyonel ve verimli araştırma ekibi, kaliteyi adım adım ilerletmenin anahtarıdır. Hanke, araştırma ve geliştirmeye öncülük etmek için sürekli olarak belirtilen şirketlerden uzman olarak çalıştı. Çekirdek rekabetini ve işletmenin sürekli gelişimini geliştirmek için kolejler ve üniversitelerle işbirliği yapmak. Bu arada Hanke, ilişkili bir laboratuarı çalıştırmak için TwinTigers Coatings ile işbirliği yapıyor. Hanke, hem kalite hem de kategori olarak ürün geliştirmede ilgili laboratuvardan çok yararlanıyor. Bunun dışında Hanke ayrıca KCC, Akoz Nobel, Beckers vb. Ile de işbirliği yapmaktan kaçınmıştır. Özellikle köpük boya, arka tarafta, KCC ve Hanke'nin teknolojisi sayesinde, Hanke'nin Kore'deki en iyi satış ürünüdür.

İletişim bilgileri
Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Nie

Tel: 86-27-8306-6906

Faks: 86-27-8306-6906

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)