WUHAN HANKE RENK METAL SHEET CO.

İyi taban çinko, iyi yüzey rengi ve her katmanın değeri vardır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite prepainted çelik bobin satış için
iyi kalite prepainted çelik bobin satış için
Müşteri yorumları
Son 7 yıl içinde en güvenilir tedarikçilerinden biri sizsiniz, hizmetiniz ve hızlı yanıtınız nedeniyle, tabii ki en önemlisi kararlı ve kaliteli ürünlerinizdir.

—— Bay Jung

İşbirliğimizi güçlendirmek için uygun önerileriniz ve verimli çabalarınız için çok teşekkürler.

—— Steven

Ben sohbet şimdi

Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd.

1 2
Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd. Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hanke
No. Çalışanları : 100~150
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 60% - 70%
Wuhan Hanke Renk Metal Sac CO. (bundan böyle HK olarak anılacaktır), 2001 yılında kurulmuş olup, Wuhan'daki (No 359 Gexin Road) Wujiashan Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde yer almıştır. HK, öncelikle renk kaplama çelik sac üreten ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur. Renkli kaplama çelik sac hattı, Siemens'in ileri işleme ekipmanları, test ve kontrol ekipmanları ve PLC otomatik kontrol sistemine sahip WISDR (Wuhan Irion & Steel Design Institute) tarafından tasarlanmıştır. 2009 yılında HK, üretim kapasitesini ve kalitesini büyük ölçüde artıran teknolojik iyileştirme ve ekipman geliştirmeye yatırım yaptı.

HK, 2005 yılında Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (ISO9001), 2013 yılında Kore Endüstriyel Standart Sertifikasyonu (KS D 3520) ve 2014 yılında Uluslararası Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasyonu (IS14001) aldı. Aynı zamanda HK, Wuhan'ın Markası ”,“ Hubei'nin Ünlü Markası ”,” Credit Enterprise ”, kuruluşundan bu yana.

Ana ürünümüz renk kaplama sacdır. Wuhan Iron and Steel (Group) Corporation (bundan sonra WISCO olarak anılacaktır) tarafından üretilen hammadde olarak son sıcak galvanizli çeliği kullanmaktadır ve özel GI işareti DX51D + Z (HK) ile bunları özelleştirmektedir. 100 yılı aşkın bir süredir kaplamaya odaklanan Double-Tiger Coatings Limited Şirketi ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladık ve HK ürünlerinin kalitesini iyileştirmek için sağlam bir temel oluşturan kamuya açık bir boya laboratuvarı kurduk.

Ürünlerimizin özellikleri ve renkleri tam bir yelpazesi var, biz müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilmiş yanı sıra, yurtdışında müşterileri ile familiars bir dizi renk var. Wuhan ve Hubei'deki diğer şehirler temel pazarımızdır ve işimiz çevre illere doğru genişlemektedir. Ayrıca Güneydoğu ve Güney Asya, Orta Doğu, Güney Kore ve Rusya, vb ihraç ediyoruz. HK iç ve dış pazarda iyi bir prestij ve kamu övgü var.

HK yeni pazarlar geliştirmeye devam ediyor. Bu arada, marka oluşturma ve ürün kalitesinin iyileştirilmesine çok önem veriyoruz. Her zaman, HK “iyi temel çinko, iyi yüzey rengi ve her bir değerinin değeri” marka anlayışına bağlı kalıyor, “dürüstlük, değer ve kalite” ilkesi konusunda ısrar ediyor ve HK'yi desteklemeye devam ediyor. Ülkeden dünyaya ürünler.

Müşterinin ihtiyacını karşılamak ve pazarı genişletmek için, Çin'de bir ticaret şirketi ve Singapur'da bir tane doğru zamanda kuruldu, bu da müşteri ve bizim için çok daha uygun.

İletişim bilgileri
Wuhan Hanke Color Metal Sheet Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Nie

Tel: 86-27-8306-6906

Faks: 86-27-8306-6906

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)